Český Videosalon

Poslání:

Celostátní soutěž neprofesionální filmové tvorby (CSNFT) Český Videosalon je vyvrcholením dění v oboru v daném roce. Posláním soutěže je přispět k rozvoji oboru formou porovnání umělecké úrovně filmů v celé ČR. Soutěž si klade za cíl rovněž propagovat výsledky tvorby neprofesionálního filmu a videa před veřejností v jednotlivých mediích. 

Do celostátního kola je možné se nominovat prostřednictvím účasti na krajském postupovém kole. 


Aktuality

Český videosalon 2014 - Informace

Celostátní soutěž neprofesionální filmové tvorby Český Videosalon 2014 se koná 13. - 14. června 2014 v Kulturním domě v Ústí nad Orlicí. Všichni účastníci hradí při prezenci startovní poplatek 100 Kč, který zahrnuje náklady na vstup do Kulturního domu, programového průvodce, společenský večer s rautem a hudbou. Pozvaným autorům je hrazeno pouze ubytování. Stravování si hradí všichni účastníci sami (včetně pozvaných) a lze jej objednat individuálně na přiložené přihlášce - objednávce. Doprovod, spoluautoři a návštěvníci soutěže si hradí náklady na ubytování a stravování v plném rozsahu sami.

ČESKÝ VIDEOSALON 2014

61. celostátní soutěž neprofesionální filmové tvorby 12.–14. června 2014, Ústí nad Orlicí

Jubilejní 60. Videosalon

Tak nám skončila jubilejní celostátní soutěž neprofesionálních filmů nazvaná Český Videosalon. Proběhla včetně soutěže mladých autorů Zlaté slunce ve dnech 13.-15. června 2013 v Ústí nad Orlicí. Pořadateli byly NIPOS-ARTAMA Praha, Město Ústí nad Orlicí a KLUBCENTRUM v Ústí nad Orlicí. Spolupracoval Pardubický kraj a občanská sdružení zastoupená v Českém výboru UNICA - Celostátním svazem neprofesionálního filmu ČR.

Český Videosalon 2013 - Informace

Přinášíme základní informace o 60. ročníku Celostátní soutěže neprofesionální filmové tvorby ČR Český Videosalon 2013. Na našem portálu právě zveřejňujme dostupné informace o krajských kolech i o kole celostátním. Podrobnější informace týkající se uzávěrek a propozic krajských kol budeme průběžně aktualizovat tak, jak nám je jednotliví pořadatelé budou poskytovat. Podrobnosti uvnitř článku.

Kontakt

Vedení

Členské organizace

Fügnerovo náměstí 1866/5
P.O.Box č. 12
120 21 Praha 2

 

tel.: +420 221 507 958
tel.: +420 221 507 900
E-mail: cvu@cvu.cz

Prezident (hospodář)
Jan Vačlena

 
Viceprezident pro zahraničí
Ladislav Františ


Auditor
Bohumil Kheil

 
Sekretář
Miroslav Tuščák

 
Člen vedení
Anna Zíchová

B.Á.C. Praha

ČKK Praha

ČSFV Kroměříž

Filmové studio Zruč n/S

JBS STUDIO Kladno

Sdružení pro film a video Uničov

VIDEO-FILM Studio Ústí n/L

KFA Frýdek-Místek

 

© 2013-2016 www.cvu.cz  | AP |  vytvořil WebdesignHrabec