Žádost ke spolupráci

Vážení přátelé,

naše občanské sdružení, Český výbor UNICA (ČVU) otevírá svoje nové www stránky - http://www.cvu.cz. Naše www stránky poslouží jednak pro umístění článků, na které nezbylo místo v našem časopisu VIDEOHOBBY, ale hlavně pak k tomu, aby se k Vám dostaly co nejrychleji aktuální informace o dění ve svazu, ale také zprávy i o Vaši činnosti.  

V záložce KONTAKTY, nebo dole pod červenou čárou jsou jména všech členů vedení i jména všech organizací i členů svazu. Kliknete-li na všechna potržená jména, objeví se jejich e-mailové adresy, u podtržených svazů se objeví jejich www stránky. 

Byli bychom rádi, kdybyste naše www stránky nejen pravidelně sledovali, ale hlavně, aby jste se stali jejich spolutvůrci. Zprávy z Vašich akcí i Vaší spolkové i soukromé filmové činnosti, včetně Vašich názorů na určité akce i na činnost svazu. Budou určitě zajímat nejen nás, ale i mnoho dalších filmových amatérů.  

Především by se měli zapojit sdružení, co nemají své www stránky. Od členů svazu počítáme s jejich spoluprací jako samozřejmost, u ostatních filmových amatérů počítáme, že se stanou přispěvateli.

Nechceme konkurovat a přebírat zprávy z jiných portálů. Každý má své specifické poslání a zájem. Náš zájem je, aby se tento portál stal vedle stabilních rubrik, diskusním fórem ve kterém se budou promítat názory, pohledy všech filmových amatérů, nejen členů ČVU.

Portál http://www.filmdat.cz používejte i nadále. Náš portál http://www.cvu.cz by měl sloužit hlavně zprávám z pořádaných akcí, jejich hodnocení a rozborů.  A možná ještě něčeho navíc. Měl by být takovým diskusním fórem Pokud se tak rozhodnete, tak svůj příspěvek prosím pošlete na adresu našeho prezidenta Jana  Vačleny - jan.vaclena@seznam.cz . On, podle zaměření, aktuálnosti pak rozhodne ve spolupráci s ostatními členy vedení ČVU nebo redakční radou o tom, jestli Váš příspěvek bude zařazen na www stránky nebo do časopisu VIDEOHOBBY.

Děkujeme předem za dobré pochopení naši nabídky a těšíme se na stoprocentní spolupráci.

 Za vedení ČVU Pavel Vrbata

Kontakt

Vedení

Členské organizace

Fügnerovo náměstí 1866/5
P.O.Box č. 12
120 21 Praha 2

 

tel.: +420 221 507 958
tel.: +420 221 507 900
E-mail: cvu@cvu.cz

Prezident (hospodář)
Jan Vačlena

 
Viceprezident pro zahraničí
Ladislav Františ


Auditor
Bohumil Kheil

 
Sekretář
Miroslav Tuščák

 
Člen vedení
Anna Zíchová

B.Á.C. Praha

ČKK Praha

ČSFV Kroměříž

Filmové studio Zruč n/S

JBS STUDIO Kladno

Sdružení pro film a video Uničov

VIDEO-FILM Studio Ústí n/L

KFA Frýdek-Místek

 

© 2013-2016 www.cvu.cz  | AP |  vytvořil WebdesignHrabec