Videohobby

Poslání

Český výbor UNICA - Celostátní svaz neprofesionálního filmu ČR vydává pro všechny své členy i ostatní zájemce neprofesionálního filmu odborný časopis. Časopis je šířen cestou členských sdružení a cestou internetového portálu Publero.com.

Vydání

Videohobby 2015/2

Vážení filmaři, právě vychází další číslo VIDEOHOBBY, které popisuje jednotlivá krajská kola Celostátní soutěže neprofesionálního filmu. Dále přibližuje soutěže Střekovská kamera. Mladá kamera, Vrážská kamera. Přináší i pohled do mládežnické filmové tvorby. Kamerman dlovenských filmů a televizí píše další část "kompozicí filmového záběru". Připojeny jsou i Rozbory dvou filmů.

Videohobby 2015/1

Vyšlo první číslo VIDEOHOBBY roku 2015. Seznamte se s proběhlými soutěžemi a přehlídkami, které se uskutečnily v závěru roku 2014, přečtěte si o kompozici obrazu od doc. Szomolanyiho, seznamte se s rozbory některých neprofesionálních filmů.

Videohobby 2014/4

Právě vyšlo. Časopis ČVU pod názvem VIDEOHOBBY je nyní distribuován členským sdružením. Členové Českého výboru UNICA si tak mohou přečíst o proběhlých soutěžích a přehlídkách a seznámit se s recenzemi dalších filmů. Největší pozornost je věnována světové soutěži UNICA, která proběhla na Slovensku v Piešťanech. Tři zahraniční zpravodajové a i čeští vás zavádějí do dění světové soutěže. Do nového roku hodně zdraví a štěstí přeje vedení ČVU.

Videohobby 2014/3

Ve středu 17. září 2014 vychází třetí číslo letošního roku časopisu VIDEOHOBBY. Členové ČVU jej obdrží prostřednictvím svých klubů. Z obsahu vyjímáme: zpravodajství z celostátní soutěže a dalších přehlídek neprofesionálního filmu, informace o ostatních filmových soutěžích, recenze vybraných filmů a další.

Videohobby 2014/2

Ve 23. týdnu vychází druhé číslo letošního roku časopisu VIDEOHOBBY. Členové ČVU jej obdrží prostřednictvím svých klubů. Z obsahu vyjímáme: zpravodajství z krajských přehlídek neprofesionálního filmu, informace o ostatních filmových soutěžích, recenze vybraných filmů, a další.

Videohobby 2014/1

Český výbor UNICA vydal první číslo letošního ročníku časopisu VIDEOHOBBY. Časopis je určen filmovým amatérům a dalším milovníkům tohoto žánru. V časopise se dozvíte novinky z oblasti nezávislého filmu, recenze filmů, které byly promítány na celostátních soutěžích i na světovém festivalu UNICA od filmových a televizních profesionálů.

Český výbor UNICA zve do svých řád další nové spolky, které se o daný obor zajímají

Videohobby 2013/2

Je 4. června 2013 a právě vyšlo druhé číslo odborného časopisu VIDEOHOBBY, který vydává Český výbor UNICA. Jeho obsahem jsou články z členských občanských sdružení, polemika, článek o tvorbě filmu při mixáži zvuku, reportáže o průběhu soutěží v cizině i doma (krajské soutěže).  Jsou uvedeny rozbory filmů a rozhovor s organizátorem Střekovské kamery. Obsah časopisu doplňuje i SEKVENCE.

Videohobby 2013/1

V úterý 5. 3. 2013 vyšlo první číslo letošního odborného časopisu Českého výboru UNICA, které je věnováno reportážím o soutěžích Seniorforum Kroměříž, Vysokovský kohout, Eulenspiegeien a Střekovská kamera. Vedle toho jsou v obsahu rozbory vítězných filmů z UNICA 2012 Pigeon post, Čas pokračuje, Oběd, Vesla a Luminaris od režisérů a scénáristů ČT a pedagogů našich vysokých škol. I další články, nabídky a informace jsou zajímavé.

Kontakt

Vedení

Členské organizace

Fügnerovo náměstí 1866/5
P.O.Box č. 12
120 21 Praha 2

 

tel.: +420 221 507 958
tel.: +420 221 507 900
E-mail: cvu@cvu.cz

Prezident (hospodář)
Jan Vačlena

 
Viceprezident pro zahraničí
Ladislav Františ


Auditor
Bohumil Kheil

 
Sekretář
Miroslav Tuščák

 
Člen vedení
Anna Zíchová

B.Á.C. Praha

ČKK Praha

ČSFV Kroměříž

Filmové studio Zruč n/S

JBS STUDIO Kladno

Sdružení pro film a video Uničov

VIDEO-FILM Studio Ústí n/L

KFA Frýdek-Místek

 

© 2013-2016 www.cvu.cz  | AP |  vytvořil WebdesignHrabec