Vítejte ve Fieberbrunnu v Tyrolsku - Rakousko

Mnoho z vás se pravděpodobně těšilo na výlet do Asie. Místo pobytu v městě Incheon v Korei s 2,7 miliony obyvatel vás přivítá malé tržní městečko Fieberbrunn v Rakousku s jeho 4 500 venkovskými obyvateli. Chápeme to, že by mohlo být místo konání 75 let dlouhého putování soutěže UNICA určitým zklamáním. Malý filmový klub ve Fieberbrunnu si dal závazek sestavit program během několika zbývajících měsíců takový, aby odpovídal významu tohoto důležitého výročí organizace UNICA. Pochopitelně všechno to bude skromnější, důvěrnější a proto jiné nežli jak jsme zvyklí.

Chtěli bychom poděkovat výboru UNICA a zvláště jejímu prezidentovi panu Georges Fondeurovi za důvěru a souhlas s tím, že se vše bude odehrávat v naší vesnici a v našem klubu. Uděláme všechno co je v našich silách pro to, aby se festival stal nezapomenutelným pro všechny jeho účastníky.

Fieberbrunn leží v údolí Pillersee a je to tržní místo v Kitzbühelských alpách. Asi hodinu cesty autem jsou pak velmi známá města Innsbruck a Salzburg, město sportu Kitzbühel je vzdáleno asi 30 minut jízdy. Fieberbrunn má dobrou pověst jako místo zimních sportů, v létě se hory naplní výletníky a turisty, jezdci na horských kolech a pěšími turisty. Další informace je možné najít na webových stránkách našeho informačního turistického střediska www.pillerseetal.at

Hotelové rezervace je možné provést přímo anebo přes naše středisko rezervací, které je uvedeno na naší webové domovské stránce. Budeme se snažit maximálně vycházet vstříc požadavkům na všechny druhy rezervací. Ve vesnici se rovněž nachází prvotřídní autokempink.

Festival se bude konat ve společenské hale vesnice. V budově a poblíž ní jsou různé restaurace, které nabízejí „Unica-Menüs“.

Každý návštěvník by se měl u nás cítit jako doma a vychutnat si ty zvláštní filmové dny – to je naším prvotním cílem a těšíme se také na to, že budeme hostit festival a přivítáme tak u nás širokou rodinu přátel UNICA.

Za organizační výbor : Wolfgang Schwaiger

Kontakt

Vedení

Členské organizace

Fügnerovo náměstí 1866/5
P.O.Box č. 12
120 21 Praha 2

 

tel.: +420 221 507 958
tel.: +420 221 507 900
E-mail: cvu@cvu.cz

Prezident (hospodář)
Jan Vačlena

 
Viceprezident pro zahraničí
Ladislav Františ


Auditor
Bohumil Kheil

 
Sekretář
Miroslav Tuščák

 
Člen vedení
Anna Zíchová

B.Á.C. Praha

ČKK Praha

ČSFV Kroměříž

Filmové studio Zruč n/S

JBS STUDIO Kladno

Sdružení pro film a video Uničov

VIDEO-FILM Studio Ústí n/L

KFA Frýdek-Místek

 

© 2013-2016 www.cvu.cz  | AP |  vytvořil WebdesignHrabec